Team

Het team van de Spinmolen staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Marcha Heerschop

Interim directrice info@spinmolen.nl
Simone Smit

Simone Smit

Groep 1/2A simone@spinmolen.nl
Carla Visser-Schilder

Carla Visser-Schilder

Groep 1/2B carlavisser-schilder@spinmolen.nl
Maria Bond-Tol

Maria Bond-Tol

Groep 1/2B + ondersteuning mariabond-tol@spinmolen.nl
Monica Smit-Veerman

Monica Smit-Veerman

Leerkracht groep 1/2C monica.veerman@deskov.nl
Anne Tol

Anne Tol

Leerkracht groep 1/2C anne.tol@deskov.nl
Joke Lautenschutz-Mol

Joke Lautenschutz-Mol

Groep 3 + ondersteuning groep 3/4 jokelautenschutz-mol@spinmolen.nl
Wendy Veerman-van Rijn

Wendy Veerman-van Rijn

Groep 3 wendyvanrijn@spinmolen.nl
Elise Schoen

Elise Schoen

Groep 4 eliseschoen@deskov.nl
Sietske Sier-Goede

Sietske Sier-Goede

Groep 5 sietske@spinmolen.nl
Martine Nieuweboer-Sombroek

Martine Nieuweboer-Sombroek

Groep 5 + RT martinesombroek@spinmolen.nl
Michelle Veerman

Michelle Veerman

Groep 6 mveerman@spinmolen.nl
Klaas Kwakman

Klaas Kwakman

Groep 7 klaaskwakman@spinmolen.nl
Max Nijenhuis

Max Nijenhuis

Groep 7 + RT maxnijenhuis@spinmolen.nl
Gerie Koning

Gerie Koning

Groep 8 geriekoning@spinmolen.nl
Rosanne Rijkenberg

Rosanne Rijkenberg

Groep 8 + RT r.rijkenberg@deskov.nl
Brigitta Plat-Zwarthoed

Brigitta Plat-Zwarthoed

IB bzwarthoed@spinmolen.nl
Amy Tuip

Amy Tuip

Ondersteuning amy.tuip@deskov.nl